Wstydliwość braku erekcji – Kamagra pomaga

Istnieje szereg przypadłości, które wywołują w człowieku uczucie wstydu. Należy do nich także impotencja, do której mężczyźni przyznają się zdecydowanie bardzo niechętnie. Może to prowadzić do sytuacji, w której mężczyzna zwleka nawet długi czas, zanim uda się do specjalisty lub chociażby przyzna najbliższym osobom o występującym problemie.

Czasem wynika to z lęku przed ośmieszeniem czy społecznym odrzuceniem, czasem z przeświadczenia, że to tylko chwilowe. Owszem, w niektórych wypadkach występuje tzw. okresowa impotencja, powodująca krótkotrwałe zablokowania zdolności do erekcji, jednak kiedy ten stan się przedłuża, powinno to stanowić sygnał alarmowy dla danego mężczyzny i wtedy warto byłoby pomyśleć na przykład o wizycie u seksuologa.

Przy czym, im dłużej trwa taki stan, tym dłużej może później trwać powracanie do sprawności lub uzyskiwanie jej. Bez względu na wstydliwość kwestii impotencji, jeśli ta przypadłość występuje, warto jest reagować szybko i skonsultować się z doświadczonym lekarzem lub psychologiem.

Leave a Reply