Impotencja u mężczyzn – Kamagra w działaniu

Impotencja jest przypadłością, która obecnie dotyka coraz większą grupę mężczyzn, głównie z powodu realizowanego trybu życia, który obejmuje sposoby żywienia i radzenia sobie ze stresem, podejmowanie aktywności fizycznej i inne czynniki. Kwestia znacznie nasiliła się w ostatnich latach – a przynajmniej w tym czasie zdecydowanie więcej słychać o problemie impotencji.

Warto tutaj wspomnieć, że w wielu przypadkach impotencja mężczyzn ma podłoże psychogenne i wynika z bardzo silnych napięć emocjonalnych, które skutkują w zablokowaniu zdolności do pełnej erekcji i zakończenia stosunku orgazmem. W takiej kwestii konieczne jest odkrycie źródeł – czyli mentalny powrót do konkretnej sytuacji lub ich serii oraz poradzenie sobie z ich ładunkiem emocjonalnym.

W innych przypadkach, impotencja może być wywołana zaburzeniami natury czysto fizjologicznej, co w części przypadków da się zneutralizować farmakologicznie. Jednak i tutaj może być potrzebna pomoc psychologiczna oraz wsparcie emocjonalne bliskiej osoby, aby mężczyzna odzyskał wiarę w siebie i powrócił do normalnego życia.

Comments are closed.